tencosepta

Existují zvířata, která se na farmě NEDAJÍ chovat pro maso, nýbrž pro produkty, třeba vlnu?

Nejlepší odpověď
Drap

Ovce se chovají na vlnu, ale stejně tak i na maso. Stejná situace je u lam ,koz a všech dalších zvířat, z kterých se dá vlna zužitkovat.

Další odpovědi
anonym

Asi ne zcela rozumím…
Ale například bource morušového bych kvůli masu nechoval.
;-D

Nikkol

tak pouze na vlnu je třeba alpaka

beer

Hodnotné maso nemají některá kožešinová zvířata (liška, norek, atd.), která se zatím ještě chovají – výlučně kvůli kožešině a odpadní maso je využívájno v různé podobě jako potrava pro zvířata.