Existují vyloženě i technicky nadané ženy?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano a mezi ně patří i Sůwa,která mi pomohla s instalací boileru.Heč

Další odpovědi
Drap

Ano, a neni jich zase nijak málo.

hanulka11

tak to si piš ,že ano

anonym

Můj manžel je několikanásobně otitulovaný vědecký pracovník ve výzkumu a vývoji motorových vozidel. Nedávno letěl např. do Paříže, kde odborníci z celého světa sešli se na sympoziu, kde bádali na téma vznik a vývoj díry (nebo trhliny nebo tak nějak…). No a já si mezitím vyměnila olej v motoru u auta…

briketka10

já si poradím skoro se vším, ale s instalací programu na nahrávání
Mp3 a videa z YouTube mi poradil Michal Kolesa to jsem mu moc
vděčná !!
a co si kam zapojit, připojit to zvládnu, kromě elektřiny z tý mám
panickou hrůzu, protože jsem dostala v 18 takovou pecku stála jsem
ve vodě, dotkla se vypínače a kovové konve zůstala jsem ležet chvíli
na schodech, volali mi sanitku no bejt to prý starší babka je po ní,
měla jsem štěstí a zdravý srdce, vyvázla jsem jen se šelestem od tý
doby s rukavicema na každou žárovku a jako na potvoru ty mrchy mi
bouchaly až na střep, že to bylo na kleště :))
Doplňuji:
jo a moje ségra ! ta zase veme do ruky vrtačku, vyvrtá dirku na hmoždinky, pověsíme zrcadlo, zasádruje díry, vyspárovala mi koupelnu, je tak šikovná..
teď mi vymalovala celý byt tak krásně už jsem to tu měla jak v zakletým
zámku úplně černý po náletu jen jedný zapálený velký prskavky, kdo by to
byl tušil :)

terry

Proč by neměly?
Stejně, jako existují mužský, kteří jsou vyloženě technicky nenadaní.

Conchus

Určitě

briketka10

Bohemico to se divím, žes neřekla manželovi o tu výměnu oleje
a nejela do Paříže místo něj, to já bych jela bádat o vzniku díry :D

ale nejsem odbornice :(

anonym

Hele Briketko, on tvrdil, že jsem tam klidně mohla frčet, že prý ze cca stovky lidí-odborníků tam byli asi jen dva, co to chápali. Ten jeden přednášel. Jenže- on by ten olej nevyměnil, víš?