kubísek

Existují VOŠ hasičské ?

Chtěl bych se zeptat zda jsou v České republice nějaké vyšší odborné školy hasičské. Jsem v polovině 3 ročníku a chtěl bych po škole k hasičům. Co jsem slyšel tak je těžké se tam dostat a tak uvažuji o tom, že po maturitě bych si šel udělat ještě nějakou školu ohledně hasičů, abych měl vyšší šance se k nim dostat, nyní studuji Dopravní prostředky. Ale jedinou školu co jsem našel byla ve Frýdku-Místku. Nevíte ještě o nějaké škole nebo nějakém kurzu který by mi pomohl ?

Odpovědi
Lamalam

Ano, existuje ve FM

Zdroj: https://www.sos­pofm.cz/infor­mace-o-skole/zakladni-informace.php