Petr1491

Existují videa k použití zdarma na Youtube?

Ahoj, mám youtube kanál a rád bych kromě obrázků do svých videí dával také nějaká videa – z válek, historie atd. Existuje někde na internetu databáze videí, která bych si mohl zdarma stáhnout a na youtubu je použít ve svém videu? Čili bez licence atp…

Odpovědi
elkon

Můžeš použít pouze to, na co máš autorské právo. Nebo svoje video. A nebo musíš uvést zdroj.

Michálek1245

Jako stáhnout z YouTube nebo nahrát na YouTube? Stejně jako existuje na obrázky databáze volných obrázků https://pixou­no.com/ tak existují i databáze volných videí. Googli fráze jako free stock video nebo free stock photo a až budeš hledat, tak si dej pozor na to, v jakém režimu licenčních práv se to dané video nachází. :)

Petr1491

Dobře, to vím. Čili myslíš, že tenhle člověk všechna videa, která použil ve svých videích, tím pádem krade? Já jen že má tolik odběratelů a youtube to pirátství neřeší… Proto se ptám. https://www.y­outube.com/chan­nel/UCMxCOp8kWq5yw­MTr9Ud7-yw