JájsemRaibek

Existují v islámských zemích butiky?

Znáte to, vyjdete si s manželkou do města a ona furt nemá co na sebe. Jeden butik, druhý butik a z desetiminutového nákupu ve městě je najednou hodina, dvě.
Existují v islámských zemích butiky, když jsou zde ženy zahaleny do burky či nikábu? K čemu by jim bylo takové tričko Adidas, Nike apod. k čemu poslední výstřel módy plesových šatů?

Nejlepší odpověď
Agneta

Ano existují. Dobře letí boty, šály, ale i to klasické butikové zboží:D

Další odpovědi
led

Ano, aj bývajú plné kupujúcich a nie všetci z nich sú turisti. Aj muslimské ženy sa chcú páčiť.

gecco

Jasně, že jsou – to myslíš, že když jsou holky zahalený, že nejsou marnivý???
😉
To bys koukal, jak zvesela nakupují hadérky a šminky…
😉

Klaproth

Zajeď si do Istanbulu a podívej se do Velkého bazaru.