dust8

Existují v ČR ještě nějaké videopůjčovny, nebo všechny dávno zkrachovaly?

Nejlepší odpověď
annas

Poslední byla v Praze a skončila v roce 2017.

https://www.dtes­t.cz/clanek-5774/online-videopujcovny

Online videopůjčovny

"Chcete si pustit svůj oblíbený film, ale návštěva videopůjčovny vám připadá jako řešení z minulého století? Zkuste využít některé z online služeb. Fungují podobně jako jejich kamenné předchůdkyně. Vyberete si film, zaplatíte přes internet a získáte k němu na omezenou dobu přístup. Filmy a seriály můžete také sledovat v online videotékách nebo na internetových kanálech.

Nejjednodušší cestou, jak se dostat k televiznímu obsahu v digitální podobě, jsou videotéky. Provozují je samotné TV stanice a zjednodušeně řečeno nabízejí archiv odvysílaných pořadů. Pokud vám utečou v televizi, můžete si je pustit přes internet".

V odkazu najdete videotéky TV stanic
iVysílání – Prima Play –Nova Voyo – Netflix – HBO Go – O2 videotéka–
Apple iTunes– Google Play filmy – Aerovod– Banaxi