Existují v Americe pracovní profese, které neexistují v Evropě?

Zajímalo by mě,jestli v Americe existují nějaké pracovní profese které nejsou a neexistují v seznamu pracovních pozic v Evropě. Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Třeba celý systém, jak lze zvolit něco takového jako Trump prezidentem celé země 🙂

Další odpovědi
Alesh

„nacpávači“ nákupních tašek, tj. že ti u kasy to do tašek narovná další pracovník, nevím o tom, že by něco takového existovalo Evropě.

Dochy

Alesh: „nacpávači“ nákupních tašek, tj. že ti u kasy to do tašek narovná další pracovník, nevím o tom, že by něco takového existovalo Evropě.

Už jsem viděl i u nás, ale jen jako časově omezenou akci… Při otevření Alebrta po rekonstrukci u každě kasy byli kromě pokladní dvě hezké usmívající se slečny, které rovnou zboží skládali do reklmních tašek 😉