Avatar uživatele
anonym

Existují u nás pouliční gangy?

Má někdo zkušenost?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, bobánek před 4826 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Gabe

Cela ciganska populace je jeden velkej gang.
Doplňuji:
Pro Led.Pokud se tyka ciganu,tak ne .Jsi jeden z tech ktery s nima v blizkem okoli nezije,moc s nema neprijde do styku a poradne nevi co dokazou na takovem sidlisti za paseku.Mas jenom plnou hubu rasismu a vubec nevis o cem mluvis.Nastehuj si je do bytu a za mesic si o tom muzeme pohovorit.Neodsuzuj nekoho,ze je rasista.Kazdy ma pravo na svuj nazor.

Upravil/a: Gabe

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Boli aj minulom režime, sú aj teraz. Kryjú sa pod rôznymi názvami, ale sú. Veľké mestá sú rozdelené na územia, patriace jednotlivým skupinám. Veľmi sa o tom nehovorí,
Doplňuji:
Gabe, takto by ste mohli hovoriť o židovskej, slovenskej, českej… Nemáte pocit rasizmu?

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

Národ a etnikum – je definovanie skupiny ľudí…
Určiť, ktoré etnikum, alebo národ sa pokúšali už v staroveku je zlé a škodlivé. V minulom storočí učenie o menejcenných a tým aj škodlivých etník a národov veľmi propagoval fašizmus a iné nacionalistické -izmy. Aj Slovania podľa Hitlera patrili medzi tieto nežiadúce národy. Ale v každom etniku a národe sú ľudia – dobrí aj zlí.
Prešla som kus sveta a videla rôznych ľudí, dnes by som si netrúfala takto jednoznačne označiť niektoré etnikum alebo národ.

Pre Gabe a podobných,
poznám množstvo Cigáňov (Rómov) či už mestských, dedinských, olažských aj kočovných a mám medzi nimi aj priateľov.
PS.
V New Yorku ma zase varovali pred štvrťou Bohemia, mala som všetkých odtiaľ odsúdiť?

před 4825 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

oprava 1. vety
Určiť, ktoré etnikum, alebo národ je zlý a škodlivý, sa pokúšali už v staroveku.

před 4825 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek