Ella

Existují sluneční dioptrické brýle?

Tak mě to dneska napadlo – bylo docela ostré nepříjemné sluníčko a pan řidič měl dioptrické brýle, clonil si rukou, když už to vážně nešlo – existují takové? A nemyslím ty samozbarvovací… prostě normální tmavé, ale dioptrické.
díky :)

Nejlepší odpověď
mosoj

Ale ano. U optika vám je udělají . Různě silně zabarvené i různé odstíny.
Zase to ale vadí když je zataženo. Takže nejlepší jsou ty samozabarvovací. Bohužel cena je vysoká.

Další odpovědi
hanulka11

ano zde si to pročti jsou opravdu velkým pomocníkem …
http://www.vi­deni.cz/slunec­ni-bryle/dioptricke