DusanOrlik

Existují sluchátka do foťáku?

Mám foťák SAMSUNG D860 a chci si koupit sluchátka,ale nevím jestli vůbec do toho foťáku existují.Prosím poraďte
Doplňuji:
Na boku fotoaparátu je mini otvor pro vstup na PC (ukládání fotek) a druhý otvor který nevím na co je-(je malý uprostřed je kruh a v něm kovový drátek)

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud má výstup A/V klidně jakékoliv.

http://www.aa­ron.cz/produk­ty/samsung_d860

Podle této specifikace má výstup A/V.
Pro komunikaci s počítačem je tam mini USB.
Takže to kulatý bude výstup A/V na jack.

Další odpovědi
PostApMan

Pravděpodobně ne, já žádné nenašel. A ani jsem nenašel zmíňku o tom jestli ten foťák má nějaký výstup pro zvuk. Teoreticky, pokud nemá vstup pro Jack 3,5mm apod. tak klasické sluchátka nepůjdou. Ale pokud má foťák výstup pomocí kabelu do televizoru (ten žlutý,červený a bílí) tak si můžete sehnat redukci s Audio kabelu na jack 3,5mm (tuto redukci mívají v electroworldu nebo specializovaných audio obchodech) a pak do redukce zapojit klasická sluchátka.

led

pokiaľ je to dierku s dutým kolíkom a v ňom v strede drátek ide o zásuvku na dobíjanie akumulátora fotoaparátu z externého zdroja-nabíjačky, ten má dutý kolík s 2 kontaktami – jeden vonku a jeden vnútri. viď návod. Tieto typy konektorov sa používajú na externé zdroje. AV(audio-video) býva kolíček Jack s 3 kontaktamy-stereo
Doplňuji:
adresa návodu:
http://diplodoc­s.cz/uzivatel­ska-prirucka-navod-k-obsluze/SAMSUN­G/D860-_E

ratioarm

sluchátka jakýkoliv,ale asi jen v monu,jeden cinch je žlutý a jeden bílý
jeden obraz druhý zvuk :)