MyOtherSelf

Existují prosím nějaké online korekce anglického textu?

že vložím celý anglický text do pole a najde mi to automaticky chyby nebo překlepy atd.

A když ve wordu, tak kde prosím..

Odpovědi
quentos

Proč online? Stačí to hodit do Wordu a nastavit „kontrolu pravopisu“ anglicky, umí to dokonce kontrolovat i gramatiku…

Nástroje > Pravopis > v podokně nastavit jazyk na angličtinu, případně by to mělo jít i klávesou F7 (ale je nutno opět nastavit jazyk – bývá nastavitelný i v dolní liště, kde je napsáno číslo stránky, počet slov a znaků a vedle toho nápis „čeština“. Na ten když se klikne, rozbalí se možnosti…)

MyOtherSelf

Nó tak třeba, ale nevím kde, s wordem moc nedělám..

quentos

viz doplnění odpovědi, ale jestli Vám to nejde, stačí do Googlu napsat něco jako free online sepllchecker, já našel řeba tenhle… https://www.jspe­ll.com/public-spell-checker.html (ale to Vás předpokládám napadlo taky, když už máte anglickej nick ;{)>

quentos

*spellchecker