dust8

Existují programy, které by ukázaly stav nabití baterií u wireless myší?

Nejlepší odpověď
Edison

Určitě ano. U těch, které stav baterie monitorují a posílají… Ale o žádné takové nevím.

Další odpovědi
Arne1

Moje myš Logitech to na obrazovce oznámí až už je baterie zralá k výměně. Když spustím ovládací program myši, tak tam má i jednoduchý stav baterie – momentálně je „good“:

aliendrone

Pochopitelně, hodně myší (těch lepších) je dodáváno s vlastním ovladačem včetně této utility.

anonym

Tuto funkci mám přímo jako součást operačního systému, stačí otevřít „nastavení systému“, zde vybrat záložku „napájení“ a hned vidím že myš je na stavu „10%“, no vida za chvíli mi přestane fungovat 🙂 viz foto https://paste­board.co/IjbpDPr­.png

Nejsou tedy k tomu potřeba ani žádné speciální ovladače od výrobce.

Arne1

ge0rge: Já to tam nemám, takže bych tipl že se ti do toho panelu nasomroval chytrý ovaldač myši.