KdoSiOdJinud

Existují pro vás na webu slova, která předem ignorujete?

Mám na mysli slova typu: zadarmo, jedinečná šance, sleva apd… Popřípadě jaká slova to jsou? Díky

Nejlepší odpověď
salsa verde

ano, hlavně: neuvěřitelné…(lev­né, kvalitní..) nebo: nikdy jsem nevěřil že je to možné (vydělat si balík, zhubnout na kost a cpát se u toho)

Další odpovědi
briketka10

různé reklamy typu – zájezdy, slevomaty, vykupto, diety, dotazníky na vše možné a bla bla bla..

MinisCZ

Jo pár takovejch je… Hlavně když vidím něco kde je nějaká hrubka.

bolak

„Nemáte drobný?“ , " Nechcete leták?" a „Prosím vás, pomůžete mi? “

  • ale ty ses ptal na web a tam je jich tolik, to bysme tu byli do zejtra :)

anonym

… cena od…,dva v jednom,kup dvě a druhé je ZADARMO,sleva až…

anonym

reklamy, celebrity, tokio hotel, hannah montana, justin bieber, my little pony…mám chuť vraždit jakmile na tohle narazím