Avatar uživatele
zjentek

Existují pracovní rukavice, jakési nárazuvzdorné, které poskytnou alespoň základní ochranu proti úrazu z nárazu?

Známe prac. obuv a prac. obuv s ocelovou špičkou. Tak něco v tom smyslu, ale na ruce. Rukavice, které poskytnou jakousi ochranu proti nárazu do ruk (ou!)a ochrání tyto před možným pohmožděním, ne-li hůř. Zkrátka když čoekovi spadne na pazouru z půl metru třeba dvoukilový poleno, tak aby to v podstatě ani nezaregistroval a makal dále… aby to nebolelo. Zároveň by rukavice měly býti zimní, teploučké a mělo by se v nich dát pohodlně pracovat venku i v mrazech.

(Mezi námi, podobný polínko, kydž mně spadne na prsty, tak to ani nezaregistruju aji bez rukavic, ale ty rukavice jsou potřeba pro citlivější povahu, díka.)

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Kepler, dust8, MasterGames před 1598 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ano existují, i když si myslím, že fungují omezeně http://www.he­xarmor.cz/

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

Podle mě boxerské rukavice.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Zkus hokejové. V případě VELKÉ pazhřivosti brankářskou vyrážečku. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Existujú, používajú sa tam, kde človek nemôže pracovať priamo holou rukou.
napríklad práca s nebezpečným materiálom, v bezpečnom sterilnom prostredí strčíte ruky do rukavíc manipulátoru, následne pohyby vašich prstov a rúk sa prenášajú na elektromechanické ruky.
Ale teraz vážnejšie,
pracovné rukavice poskytujú pracovnú ochranu rúk, preto musíte používať rukavice určené pre konkrétny druh práce. Na výber je veľa druhov v špecializovaných predajniach, aj v bežnej obchodnej sieti.
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=pracovn%C3%AD+ru­kavice&tbm=is­ch&source=univ&cli­ent=avast&sa=X&ved=2­ahUKEwifue7Mi57mAh­Wv_CoKHQLzDk4QsAR6­BAgEEAE

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Každé pevné pracovní rukavice pomůžou. Základ mají v každém železářství či hobby prodejnách, lepší výběr i s odbornou radou by měl být v prodejnách s prac. oděvy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Drahuška999

Ahoj, já tedy nevím, zda existují nějaké takovéto pracovní rukavice, ale já jsem si ty své pořizovala z těchto stránek zde – https://www.wbs-safety.cz/10-pracovni-rukavice a spokojenost tedy veliká :) Velice se mi líbí jejich cenová politika a proto jsem je upřednostnila například před OBI nebo jinými velkoobchody, kde trochu více kašlou na menší pracovníčky jako jsme většina z nás :)

před 1145 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Prý polena… PCHE! Kápni božskou že se na stará kolena učíš zatloukat hřebíky! (bo zatloukat nevěru už umíš DOST dobře) ;) :D :D

před 1597 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Tak pozor! Emmičce jsem nebyl NIKDY nevěrný! (;

před 1596 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

A o JAKÉM časovém úseku se bavíme? Myslíš DNESKA? ;) :D

před 1595 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek