Michal Kole

Existují plavky s nápisem „POZOR Neumím plavat !“ ?

Nejlepší odpověď
Ondrej01

Pane, vy se musíte vážně nudit, ptáte se na x tisíc věcí 😁 A ne jen zde, ale také např. na facebooku, vídám vás tam často jak odpovídáte (tuším u Datartu nebo Alzy). A ptáte se na dost zvláštní otázky (rádio v bunkru pod zemí, zabíjačka v paneláku, plavky pro neplavce..) 😁 I tak vám fandím

Další odpovědi
zjentek

kam bys chtěl ten nápis natisknout, na bouli nebo na zadek? A bacha, existují bazénové poplatky pro neplavce ,)

arygnoc

nj, nebol by problém ten nápis urobiť.
ale kto ho pod vodnou hladinou uvidí? (topiaci sa sprava má prednosť?)
a na súši neplávame nikto (ak nepočítam plávanie v prúseroch či nevedomosti), tak tam je tá informácia zbytočná, na súši sme neplavci všetci.

bolak

hele, když člověk uvidí v brouzdálku pro děti do 6 let třicetiletýho zarostlýho chlapa s nafukovacími křidélky, ono mu to po chvíli dojde, plavek s upozorněním už potom netřeba

honza19hk

Plavat umí každej,jen někteří ke dnu.

marci1

Asi neexistují, ale Michale plavkami s takovýmto nápisem byste na žádnou dívku dojem neudělal.:-)

iwrana

Neexistují.Nauč se plavat.

anonym

Nejspíš neexistují, ale doporučuji ti vlastní nápis si na plavky vyšít. Nejlépe zezadu i zepředu. Michale, a nemusel bys potom ještě řešit nápis POZOR neumím vyšívat?