zjentek

Existují někde v Česku diagonální přechody pro chodce?

Taky jsem v Česku zatím žádný neviděl a proto se ptám, zda existují.

To by bylo NĚCO pro Rokia! To by bylo OTÁZEK, ten by se VYŘÁDIL! (;

Nejlepší odpověď
Kepler

Osobně jsem takový nikde neviděl, ale možná nějaké jsou. Ale spíš ne, vyskytují se často třeba v Japonsku.

Další odpovědi
marci1

Neviděla jsem, ale z toho na obrázku se mi až zatočila hlava! 🙂
https://www.au­toforum.cz/fas­cinace/bizarni-ruske-prechody-pro-chodce-tyto-malovala-snad-sama-vodka/

elkon

Nemůže existovat něco, co je proti předpisům. Přechod je vždy kolmo na vozovku. Musel by mít výjimku.

Mc Merkurion

@elkon: … nemáš pravdu …

zjentek

Ježiši, to doplnění mělo přijít do diskuze… pardon… (;