dust8

Existují nějaké úspěšné knihy, které dávají přímé návody na to jak žít, že lidem opravdu změnily život k lepšímu?

Jsem zvědavý na konkrétní kousky. :)

Odpovědi
zjentek

Dr. Norman W. Walker – Zářící zdraví.

Zkus ovocné a zaleninové šťávy NÁHRADOU ZA JINÉ JÍDLO.

Frontinus

Změna k lepšímu je hodně subjektivní kategorie. Někomu tak jistě posloužil katechismus i příručka vojáka ČSLA 😉

nyjono

Jasně, že jo. A celkem dost.
Např knížky od Carnegieho.

led

Je ich veľa, pre laikov i profesionálnych poradcov.
Ale čo si o tom myslí gorila? Konkrétne gorilí samec Izmael od Daniela Quinna začítajte sa s otvorenou mysľou a po každej kapitole sa zamyslite nad lekciou, ktorú vám pán učiteľ Izmael dal. Neberte to ako povinné čítanie a príkazy, ale ako pohľad spoza okna na život spoločnosti.