jirka F

Existují nějaké systémy nebo kamery, které se dají dát i pod zem do díry, kterou vytváří jakýsi neznámý živočich?

Potřebuji zjistit jak vypadá živočich v díře u nás na zahradě.Chci se zeptat jestli existují nějaké systémy nebo kamery které natáčejí i pod zemí.A bez problému bych je dal do díry.(viz obrázek)

Ps:Fotka pořízena mobilem.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ano , existují endoskopické kamery i s se zdrojem světla. které jsou na elastickém kabelu, ketrý se dá různě natáčet. Např. https://www.spyshop24­.cz/elasticky-kabel-s-kamerou-sonda-45-mm-pro-inspekcni-kamery-goscam-594.html

jirka F

Liška