bauerlukin

Existují nějaké projekty na využití volné energie?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli už jsou nějaké projekty na volnou energii. A jestli tak které. Vím že Bill Gates přidával na svuj yt kanál video solving for zero, ale nevím jestli je to na způsob volné energie…
https://m.you­tube.com/watch?v=2S0RlxP­KB9g

Nejlepší odpověď
Pepa25

Iniciativa B. Gates „Solving for zero“ není o „volné energii“, ale (jak už z názvu vyplývá) o krocích k dosažení „nulových“ emisích, což se má skládat z řady nástrojů, včetně projektů na zachycování CO2 apod.
Volná energie neexistuje, je to pseudověda: https://ratio­nalwiki.org/wi­ki/Free_energy_(pse­udoscience)

Další odpovědi
Drap

Ty máš nějakou volnou energii navíc?

zjentek

No jestli v tom jede B. Gates tak to ale bude šíleně drahé!

Na druhou stranu, jestli v tom jede Gates, tak pak se ale dostane opravdu na všechny, nikdo nepřijde zkrátka, na to můžeš vzít jed. Podobně jako je tomu součaně při nutném/povinném přístupu k elektronice, anebo očkování proti kovídku- tam je to podobně jako jako s adresou pobytu: také ji nemusíš mít, když nechceš, ale bez ní ve společnosti nemůžeš existovat. 🤷‍♂️

Takže držme palce projektům Gatese a jeho nadacím. Při nich nikdo nepřijde zkrátka. Díky tohoto samaritána se vám všem jistě uleví a zjednoduší se vám život. );