Jantar2

Existují nějaké mobilní monitory?

Myslím nějaký monitor který by se vešekl do kufru do letadla (Nejlépe do příručního zavazadla aby mi ho na letišti "neomlátili) a měl Vstupy DVI a Hdmi a nějaké slušné rozlišen (Nejlépe 720p ale může být i meší)? Na poměru stran obrazovky tolik nezáleží hlavně aby na ní bylo něco vidět :)

Nejlepší odpověď
anonym

Prosím tě – víš aspoň, na co se chceš vlastně zeptat???
Protože ta otázka rozhodně neprozrazuje, že přemýšlíš…
:-O
Jaká je maximální velikost „příručního zavazadla“?? – nevíš? – to je dobře, protože žádná není obecně stanovena – liší se podle přepravce (letecké společnosti) a někdy i podle třídy letenky (Business, Economy…).
Takže:

  1. zjisti si velikost toho zavazadla (snad víš, s jakou společností a v jaké třídě letíš)
  2. ujasni si, jak dobře vidíš (…„aby na ní bylo něco vidět“…)
  3. podle toho si vyber monitor (často se ti taktak vejde větší notes)

Doplňuji:
BTW – kup si projektor – ten se ti do přiručního zavazadla vejde, dělají se i FullHD – a promítat si můžeš i hodně velký obraz – podle velikosti pokoje (nebo si můžeš přibalit skládací plátno a promítat ´dle libosti´).
😁

Další odpovědi
Agneta

V berlínském n. t. muzeu jsem viděla německé č/b monitory z třicátých let, od čtyřicátých byly v letadlech a byla na nich sledována dálkově řízená raketová střela, mající č/b kameru, při letu na cíl…Američani je používali prakticky beze změny až do konce devadesátých let (ty známé záběry z války v Iráku 1991), tak když si na něj napájíš ten HDMI-výstup, co ty na to?:DDD