juie

Existují nějaké brigády pro ty kterým není ještě 15 ???

jaké ??? (spise neco co zabira malo casu a spíše doma )

Nejlepší odpověď
Drap

Oficiální ne. Práce dětí je u nás nezákonná

Další odpovědi
WeeBear

Možná tak rozdávání letáků – ale musel by si je někdo zletilý nechat napsat na sebe, například jeden z rodičů. Jinak nic z domu, či co by zabíralo málo času neznám, ani kdyby ti bylo nad patnáct.

Ella

žádné, jsi ještě pod zákonem, nemůžeš pracovat, pokud to není pro rodiče někde na zahradě..

samicek333

Teď v zimě můžeš třeba hrabat sníh. To jsme kdysi dělali a sousedi nám dávaly takové menší „kapesné“ za to, tak to můžeš zkusit, ale určitě za nimi nechoď s větou „Dobrý den, za peníze vám shrabu sníh“, to by asi neudělalo dojem, možná kdyby to to domluvili rodiče?

Ocarina

Po pravdě řečeno ne. Problém sehnat brigádu někdy mají i studenti 15–20 let, takže najít něco ve věku <15 let by chtělo štěstí.

Viděl bych to tak – zkus se zeptat rodičů a uvidíš, co ti řeknou. Nebo bude lepší věnovat se škole :)

Zdroj: www.projobs.cz