marketa54321

Existují na telefonech Apple tlačítka pro historii prohlížení?

Na Samsungu bývá vpravo od tlačítka pro návrat na plochu tlačítko zpet a vlevo tlačítko pro zobrazení historie prohlížení. Existuje toto tlačítko také u Apple? Děkuji a omluvte prosím hloupou otázku.

Odpovědi
anonym

Neexistují. Apple razí přístup až přílišné trivializace ovládání na můj vkus. A tak tlačítka zpět jsou vždy jen součástí aplikace (obvykle v levém horním rohu šipka vlevo) a přehled naposled spuštěných aplikací získáte při dvojklikem na středové tlačítko, což funkci bohužel dělá hůře dostupnou než zvláštní tlačítko u android telefonů, které stačí stisknout jednou.

anonym

Ahoj marketa542321, ano existuje, když prstem pomalu potáhneš od spodu pomalu navrch, když potáhneš rychle, tak se vrátíš na domovskou obrazovku.

Lilama

Ano, je to ikona knihy v prohlížeči safari.

anonym

Vidím že jste další oběť marketingu nakouslého jablka, ale nebojte nakonec si zvyknete … smím se ze zvědavosti jen zeptat co vás vůbec přimělo samsung vyměnit zrovna za apple, jaká byla ta prvotní motivace ?