Zvědavý

Existují na světě misantropové?

Misantrop – člověk co nenávidí lidi a straní se jich. Např. postava dr. House. Ale mě by zajímalo jestli jsou takový lidé doopravdy ??

Nejlepší odpověď
marci1

No přiznám se, že jich několik vidím i zde. Misantrop je přesvědčen, že jen on je někdo, žije jen pro sebe, pohrdá lidmi, má pocit, že ostatní musí neustále shazovat, urážet. Jeho krédem je : „Musíš nenávidět, chceš-li žít pro sebe.“ :((

Další odpovědi
zjentek

a jakej ti přijde způsob komunikace tady na internetu ..vždyť je jich plnej web!