FiveGirls

Existují mořské panny?

Ahoj,já vim že je to blbost,ale potřebuji se na něco zeptat.Já se koukam na H2O stačí přidat vodu a každej den si říkám.Kéž by existovali mořské panny a já bych byla jednou z nich.Tak mi to nedalo a pokládám vám otázku.Existují mořské panny?Já vim že je to blbost,ale jenom mě to tak trochu zajímá.Předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
martina1

Myslím,že možné je všechno.Každou chvili vědci objevují nové a nové druhy,o kterých nikdo nevěděl.Nedávno jsem někde četla článek a utkvělo mi v paměti,že tam bylo řečeno.Proč prozkoumávat vesmír,když jsme ještě nepoznali všechno u nás na Zemi.Já se narodila ve znamení pany a proto jsem asi napůl vodní živočich.Milu­ju vodu…

Další odpovědi
Džanička

Mořské panny určitě neexistují,ale staří mořeplavci mořské panny prý viděli v kapustňácích­.Kvůli jejich ladnému pohybu ve vodě.