dust8

Existují louskáčky i na kokosové ořechy?

Nejlepší odpověď
marci1

To by tedy musel být ale „louskák“. 🙂
Existuje mnoho způsobů, já kokos strkám do trouby.
https://www.bio-detox.cz/blog/jak-otevrit-kokosovy-orech/

Další odpovědi
anonym

Japonci prý používají na to kraby. Ale kdyby takový louskáček vynalezli, to by byla mela na trhu. Jen to chce větší tašku!

Kepler

Jistě, to chce ránu perlíkem!

Pepa25

Samozřejmě existují mraky otvíráků: klíčové je, jestli se dostáváme do zeleného ořechu a tudíž chceme vodu (takže existují různé vrtáky) nebo do zralého, kde už jde o to jen rozbít obal a vydlabat dužinu (tam už stačí hrubé násilí 🙂