annas

Existují-li suché pleny, byť jsou mokré, je možné, že existují krásné životy, byť jsou na nic? Vhodné využití reklamy?

Autor Peter Gregor – upraveno

Zdroj: https://citaty­.net/citaty/19637-christian-friedrich-hebbel-existuje-jedna-pravda-kterou-by-mel-kazdy-znat-/

Obrázek

https://pixaba­y.com/cs/photos/d%C3%AD­t%C4%9B-plenka-jednor%C3%A1zov­%C3%A9-izolovan%C3%BD-19534/

Znáte či používáte o životě některá méně známá přirovnání apod.?

Nejlepší odpověď
aliendrone

Dokonce bych si troufl tvrdit, že těch, kteří si krásně žijí, byť jsou jinak úplně k ničemu, je v tomto systému OBROVSKÉ množství. ;) :D :D

Další odpovědi
Pepa25

Reklama na sucho je samozřejmě přitažená za vlasy, ale jde o to, že „na povrchu“ je relativně sucho. Pokud použijeme naznačenou analogii, tak je na místě se ptát: je důležitý „krásný život“ na pohled , nebo jde o to, co je uvnitř?

paul1

To slovní spojení „krásný život“ mi připomenulo puberťácké léta, kdy jsme si ve škole dělali srandu z překladu do ruštiny: červené břicho.
Aby byl život krásný, musí člověk myslet pozitivně, někoho mít rád (včetně sebe samého),
být empatický a dělat nějakou užitečnou činnost.

annas

Obrázek jsem 2× zmenšovala, ale vidím, že je jak „vrata“. .-))