anonymka14

Existují kouzla??

Dobrý den,v časopise jsem četla,že kouzla také existují (i kouzelnice)­.V časopisech bývá i pravda (i když málokdy).Mohu se prosím zeptat,jestli kouzla opravdu existují??Předem děkuji 🙂

Nejlepší odpověď
Deli

Existuje bílá magie. I černá magie.
Existuje kouzlo osobnosti, mráz vykouzlí ledové obrázky…
Čáry máry a z klobouku vyleze králík – to je jen trik.

Další odpovědi
led

Ano.
Kúzla, to sú nevysvetliteľné triky.

simonkytka

Ano v Harry Potter světě to jsem já jak jsem dal otázku Kdo fandí MARTINOVI HARICHOVI? Ale Harich to určitě vyhraje. Šimon

Brumík123

Ano podle mě ale jen triki třeba zkuste tlačit celou opřenou rukou 30 vteřin a pak jak kdyby vám ruka levitovala skoušel jsem to několikrát sám a opravdu funguje doporučuji skusit