Existují kontroly kvality cigaret při výrobě?

Nemyslím kvalitu vizuální, nebo nějaké testy. Myslím někoho, kdo přijde do práce a hulí jeden vzorek za druhým a za peníze.
Pravda je, že 80% mých kolegů také hulí v práci za peníze, ale to je jiná otázka.

škoda, že neodpověděl někdo, kdo třeba pracoval v ČSTP, nebo se zúčastnil prohlídky provozu v podniku.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Senzorické zkoušky se asi namátkově provádějí, ale nevěřím tomu, že někdo sedí u pasu a každou padesátou cigaretu vyšlukuje.

Další odpovědi
terry

Kontrolu jakostilze provádět j jinými způsoby než vizuálně. Jak jinak než testy?
Proč se jednoduše nezeptáš, jestli se kvalita kontroluje prakticky – kouřením?

Agneta

Ale ano…mají tam pět žen a pět mužů, a testují, ale protože měli málo práce, tak teď firma přijala ještě k tomu zakázku na testování kondomů, a tak teď už mají co dělat