Klára K.

existují kontaktní (bez dioptrické) čočky, které vydrží napořád?

Tak ne úplně napořád, ale třeba na tři roky, prostě na dlouho…

Odpovědi
pusinka50

Prodávají se denní, týdenní, měsíční a roční čočky, tzn. je můžeš nosit rok. Jaké typy se prodávají, to zjistíš na googlu či vyhledávači seznam.cz.

http://search­.seznam.cz/?q=bez­dioptrick%C3%A9+%C4%­8Do%C4%8Dky&sou­rceid=szn-HP&sgId=hvQaYx­POhZoi4bMJ_Zkz4O­wozi-7kS-iTSR7YGpbzw%3D%3D&o­q=bezdioptric­k%C3%A9&aq=0&thru=sug&su­=c

KerrKnock

Určitě ne, na nejvíš jsou roční:) A nedoporučuji nosit roční déle, protože si pak můžeš zrak poškodit ještě více.