Complex

Existují kalhoty ke kvádru, které mají stahovací gumu a daly by se nosit kdykoliv, nehledě na váhu?

Nejlepší odpověď
Drap

Sériově se oblek s gumou v pase nevyrábí. Některé modely však mají na kalhotách z vnitřní strany pásky s přezkou, tak aby šel obvod pasu částečně regulovat. Pokud však přibereš 30kg, tak ti nic takového nepomůže.

Další odpovědi
nyjono

Do teď asi ne. Ale můžeš si je nechat ušít.
I když teda výsledný efekt, jaký by oblek – kvádro měl/o mít to asi nebude nic moc.

Topas

někdy bývá v pase v zadní části všitý kousek gumy, čímž se trochu přizpůsobí