Kepler

Existují ještě pobyty v Bulharsku u moře jiné, než v hotelích?

Zatím jsem nic nenašel. Třeba v Chorvatsku je možnost i v bungalovech, v soukromí, apod. Opravdu by se mi nechtělo být v betonových králíkárnách, i když tam mají bazén (proč vlastně?)

https://www.za­jezdy.cz/dovo­lena-hotel-perla-slunecne-pobrezi-bulharsko-z1787737/?index=0&ze­me=z121

Nejlepší odpověď
Midoc

V Bulharsku jsou také kempy.
https://www.bo­oking.com/cam­pings/country/bg­.cs.html

Další odpovědi
Arne1

Betonové králíkárny ? Mnoho hotelů které cestovky v Bulharsku prodávají, jsou malé soukromé rodinné hotýlky. Zrovna letos jsme byli od Alexandrie v jednom takovém v Primorsku. Samozřejmě, nesmíte hledat ALL inclusive s 5* !
A pak ještě – co ti brání si ubytování v soukromí zajistit sám ? Létadlo do Burgasu nebo Varny se dá pořídit za rozumné peníze. Nebo se dá jet autem (momentálně trochu s problémy, ale byli tam letos Češi i po vlastní ose.

Emefej

Před pár lety jsem tam byl a na každém druhém domě byla cedule „стаи“, to neznamená stáj, ale pokoje.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.