flodur

Existují ještě někde veřejné záchody?

http://pobavse­.net/sites/de­fault/files/i­magecache/300_22­0/obrazky/clan­ky/2008/12Decem­ber/Srandovn%C3%AD%20ce­dule/wc_jpg_34­172.jpg

Odpovědi
anonym

tak takovou ceduli vidět na místě se počůrám smíchy

VampGirl

Pokud zahlédnu tuto ceduli na dálnici – nic se neděje, ale jestli ji objevím někde v centru města, asi trochu znervózním. 🙂

anonym

to bys možná i kadil kdyby ten sloup byl pod napětím

Miroslavst

já bych si dal pozor, horší by to bylo, kdyby mě to čůrání vzalo ráno, to bych mohl pochcat ty dráty nahoře a to by teprve bylo :D