bolak

Existují ještě jiné mapy krom těch na mapy.cz googlemaps, kde se lze podívat na určité místo s podobným přiblížením?

Tedy hledám satelitní mapy, letecké snímky, ptačí pohled… kde by bylo vidět alespoň takových detailů, že tam stojí barák nebo že je na pozemku bazén, případně že tam rostou stromy.. Pokud by to bylo i živě (satelitní mapy v reálném čase) tím lépe, ale jinak stačí alespoň nějaký aktuálnější snímek, max. 7 měsíců starý.

Pozor, není to ve městě, takže google street view má krátké prsty.

Nejlepší odpověď
anonym

http://showmys­treet.com/

Další odpovědi
anonym

jestli nejsem mimo, tak odpověď od Jugara je ničemná. ty mapy jsou totožné s google street view

Emefej

Satelitní mapy v reálném čase??? To nemají ani v Pentagonu.

gecco

Pokud se jedná o Česko, jsou dobré mapy.cz…
😉

Radius

http://connec­t.zive.cz/clan­ky/ktery-mapovy-portal-nejlepe-rozumi-cechum/sc-3-a-166337

anonym

Co třeba Maruška? :)

Zdroj: http://sgi.nah­lizenidokn.cuz­k.cz/marushka/de­fault.aspx?the­meid=3&MarExten­t=-990320.44597457629­%20-1239836%20-346646.55402542371­%20-923033&MarWin­dowName=Marushka

anonym

Ten odkaz na mapy od Jugara je k hovnu. Zadal jsem si místo a vyjel mi pohled na pozemky, které jsou bez staveb, tedy staré, protože ty baráky už stojí nejméně 4 roky!

bolak

Jugar: fakt že jo, zajímavý že je to taky na podkladu od googlu, ale jsou aktuální…

jde na tom poznat kdy přesně je to focený? a jak často to aktualizujou?

anonym

Streetview v Praze je z června 2014, ukazuje se mi to v levém horním rohu.

bolak

jak jsem psal, nejde mi o street view ale o satelitní mapy, a tam (to co poslal jugar) je to aktuální cca 2–5 měsíců stará fotografie, ale ty satelitní mapy co najdeš na googlemaps, i když by měly být totožné tak nejsou, díval jsem se na nich na svůj barák a takhle vypadal někdy před 2 rokama

bolak

Ahmed Nakadi: marushka je neaktuální, stále ukazuje za barákem les, který zmizel někdy koncem roku 2014

anonym

Jak často asi né,netuším,kdy to dělali.