amanter

Existují ještě elektrokutilové a zlepšovatelé? U slepic mám vše automatické, ale automatický dávkovač obilí se nevyrábí.

atomatický dávkovač granulí (obilí)

Odpovědi
dubraro

1/
Existují. Hodně lidí se teď třeba baví aplikacemi mikrokontrolérů.

2/
Jsem přesvědčen, že když budeš hledat, tak takový dávkovač najdeš. Pokud bys jej chtěl postavit, tak složitější bude určitě mechanická konstrukce. Automatika se dá dohromady a naprogramuje raz dva.

Lamalam

Mechanické krmící automaty pro drůbež se vyrábějí už nejméně 100 let.

Kepler

Příspěvek smazán administrátorem.