zjentek

Existují jen silikonový prsa, nebo jsou i z jiných materiálů?

Nejlepší odpověď
iceT

Jsou i z vlastního tuku, zákrok se nazývá autoaugmentace.
To ti někde na těle odeberou tuk, ten se zpracuje tak, že oddělí potřebné od nepotřebného a pak se injekčně vpraví tam, kde je to potřeba. Nevýhodou je, že se asi 20% vpraveného vstřebá, výhodou, že ti při tomhle zvětšování zmenší třeba prdel......ale musíš ji mít.
Zajímavostí je, že jsem tuhle myšlenku o zvětšování vlastním tukem rozváděla s nějakým chirurgem před x lety, ale tehdy to prý nebylo možné.

Další odpovědi
briketka10

No jistě existují přece podprdy s vycpávkami.
S nimi se nějaký silikon měřit ani nemůže 😁

V žádným „případku“ nesundávat – ani na sport
a koupání (brzo schnout) nelišit se moc od verze
původní jen o jedno číslo být větší. Proto cítit líp.
Muži nepoznat na ni nikdy nesahat jen na „pravá“

Stačit 😁

marci1

Ve většině případů jsou prsa přírodní, umělá dle mého názoru jsou silikonová. 🙂

Kepler

Asi ne. Jsou to sloučeniny křemíku, přesněji polysiloxany, které se s našimi uhlíkatými sračkami nemají šanci nějak chemicky reagovat. Takže jsou inertní stejně jako silikonová pryž vůči olejům a benzínu v autech. Frustrovaná blbka si může vybrat jenom mezi gelovými vložkami, nebo tekutými injekcemi. V obou případech mohou vypadat dost příšerně.

Dochy

Ideální směs je pokud se nepletu tuková tkáň, mléčné žlázy, kus kůže a pár dalších ingrediencí…
Silikon je jednou (a nevím jestli jedinou) možnou náhražkou.

Kepler

IceT: šmánkote, není to už jako modelování z plastelíny? A plastičtí chirurgové dál bohatnou, blbky chudnou…

zjentek

Briketko no jo, ale když je pak člověk nahatá, tak to vypadá zase trošinku jinak…

briketka10

Keplere

jak hvízdavá? To nechápu :(

Kepler

Však jsem to níže už popsal. Někdy jsem měl kámoše na půl dvanáctou a pak najednou na půl sedmou. Prostě hvízdnul pod vlivem gravitace. To je děs.

Kepler

Jo, to jsou ta hvízdavá prsa, případně pobožná. Sundáš podprdu a na najednou hvízd a jsou na kolenou.