KristovaNoha

Existují i ovladače na televizi, s nimiž se nemusí mlátit, aby funovaly?

Proč jsou všechny ovladače i k dražším televizním tak nespolehlivé

Existují i ovladače na televizi se kterými se nemusí mlátit aby fungovali?

Nejlepší odpověď
nyjono

U nás doma nikdy tato potřeba nebyla.
Vždy fungovaly a i fungují bez problémů.

Další odpovědi
Drap

Ano, existují

elkon

Nikdy s ovladači nemlátím. Může být problém v přechodovém odporu na baterkách. Někdy, když už mají slabší napětí, je potřeba s kontakty pohnout, ale pak je lepší baterky vyměnit. Změřit je lze snadno voltmetrem, který mají všude v prodejnách elektro a stojí pár korun. Ukazuje graficky stav nabití, pomocí barev.

da ny

Samozřejmě, že existují :)
Nikdy jsem nemusela s ovladačem mlátit. Vždy velmi dobře fungoval/fungují,
slouží i všem, v širší rodině.
To jste takový „nervák? Jestli Vás TV vysílání nebaví, TV přepněte/vypněte :D
Nyní používám 1 ovladač od poskytovatele kabelové TV. Spolehlivě funguje.

Mc Merkurion

… když se s nima nemlátí, fugujou …

Meclik

Dnes to dálkové ovládání, pokud máš chytrou televizi, nemusíš ani mít. Mezi její funkce totiž patří hlasové ovládání, což vlastně řeší celý tvůj problém.

paul1

Pokud nastane problém, stačí otevřít kryt a pootočit baterkami. Pokud to nepomůže, tak baterky položit na chvíli např. na radiátor, nebo jiné teplé místo. Někdy také pomůže s
baterkami klepnout párkrát o sebe.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.