Rokio

Existují i hloupé odpovědi?

Když „existují“ hloupé otázky, existují i hloupé odpovědi? Pokud ano, čeho je více?

Nejlepší odpověď
Kepler

Odpovědi můžou být správné a nesprávné. Speciální kategorií jsou odpovědi typu „jaká otázka, taková odpověď“.

Další odpovědi
briketka10

Ano u Tebe převládají speciálně více ty hloupější – otázky :
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/64647

anonym

Ne, jsou jen odpovedi.cz a ty jsou chytré.

Drap

U tebe převládají hloupé otzázky

Agneta

Briketko, já bych ho zařadila do kategorie „hodný troll“, prostě druhý Kolesa…to nikomu nevadí. On se víc ptá, jiný zase víc odpovídá…a nenadává když mu řekneš svůj názor, já trollům názor klidně řeknu a oni vědí že jsem v právu – když trolluje tak to ví, a počítá s tím:D