skyacrobat

existují další bytosti v naší galaxii? co si myslíte?

Nejlepší odpověď
Jahodinx

Ehm…pár jich znám..pár :DD !!
Doplňuji:
Ted vážně!! Nechápu proč si všici myslí že jsme jedinní v tomto nekonečnu. Všichni to berou jen podle náší formy života, ale co když jsou i jiné formy života uspůsobené třeba pro život i v –40°C nebo třeba pro život v ohní atd.. Ryby jsou také ve vodě a né na vzduchu a nedivíme se tomu!!

Další odpovědi
registrovana

Podle mě určitě. Když vezmeme fakt, že nepředstavitelná část vesmíru není prozkoumána, a my jako lidé a celá planeta Země jsme důkazem toho, že může ve vesmíru existovat život, tak proč bychom měli být jediní? Takové množství planet, že si to ani nedovedeme představit, přece musí obsahovat i další, kde existuje nějaká forma života.. Nechápu, proč si lidstvo myslí, že je natolik jedinečné a důležité, že je jediné v celém vesmíru.. ale je to jen můj názor :)

frankie89

těžko říct takhle z hlavy…

venkovan

Jo existují. Říkáme ji kováříčci a poznáme je, když se druhý den po mejdanu probouzíme a oni v té naší galaxii buší a buší

anonym

urcite ano … vite tezko si vubec lze predstavit, ze pri tom absurdnim poctu planet, hvezd, soustav, galaxii, by k te nahode doslo jen u nas na treti hroude od jednoho pidislunce 🙂

pizlicka

ano,existují.