Altair-AC

Existují brigády jen na jeden den?

Odpovědi
quentos

Jistě, stačí chtít a umět hledat. Takhle jsem byl během studií na brigádě v pekárně. Jeden den bohatě stačil, byla z toho povídka, která získala čestné uznání v celostátní literární soutěži :{D>

yuko

Casto jde o inventury v obchodech s odevy nebo ruzne diskuse ci komparz.
Je treba hledat, a kdo hleda, ten najde 🙂

dubraro

Ano, třeba inventura v supermarketu.

yuko

Pokud jste z Prahy, zrovna tam maji pruzkum za 400 a druhy za 600.
Nebo komparz na tuto a pristi stredu – nataceni SERIÁLU USA „12 OPIC“ Hned bych sla, ale mam to trosku z ruky. Staci jist na http://www.job­s.cz/brigady/ nebo fajn-brigady.cz nebo nabrigadu.cz