Pavluška

Existují bezzbytkové potraviny?

takové, které tělo celé zužitkuje a nic nevylučuje. Ráda bych věděla i nějaké příklady.

Nejlepší odpověď
anonym

med,ale ne kupovaný v marketech,ale od včelaře

Další odpovědi
hanulka11

našla jsem a je to pěkně popsané na těchto stránkách dieta č.5

http://web.qu­ick.cz/chirur­gie.kt/diety.htm

anonym

Můj názor je,že takové potraviny snad nejsou!To,na co odkazuje Hanulka je jasně napsáno.Cituji:be­zezbytková strava-dieta je složena z takových potravin, z nichž do stolice přichází co nejméně nestravitelných zbytků. Ano,nestravitelných zbytků,ale taky je spousta stravitelných viz ranní stolice.

Terryle

Ba jo, jsou, ale jsou speciálně vyráběné a myslím, že se to jen tak nesežene. Pokud se nepletu, tak si je s sebou berou třeba astronauti do vesmíru, aby nemuseli na velkou… blbě by se to tam likvidovalo.