Keret S 75

Existuje způsob jak cestovat levně po EU jako teenager?

Chtěl jsem se zeptat, jestli neznáte nějakou organizaci či projekt (klidně dobrovolnický), díky kterému by bylo možné v 16 letech cestovat, pomáhat v zahraničí. Nejlépe něco, kde není třeba platit desetitisíce, protože jako student jsou všechny takové pobyty pro mě nedostupné.
Předem děkuji za jakoukoliv odpoved

Odpovědi
Edison

Stopem, pěšky… Ale spíš bych pohledal nějaké studentské organizace s nabídkou brigád. Jsou jich spousty, tak taky dobře vybírat, shánět reference na studentských fórech.