koník.

Existuje zdarma offline mapa pro Android 4.3 s mapou pro Evropu?

Už se to tady řešilo, ale většina informací byla rok stará, a tak mě napadá, že se za rok hodně věcí změnilo. Shámím offline navigaci do mobilu s pokrytím Evropy. Prosím doporučujte pouze vyzkoušené a kvalitní. Popřípadě i nějakou placenou, ale jen za pár stovek, jinak si mohu jít rovou koupit normální gpsku.
Doplňuji:
mapa od googlu sice umí nahrát oblast do offline, jen je háček v tom, že se do offline mapy vejde maximálně území o velikosti plzně, natož pak střední evropy 🙂

Odpovědi
anonym

Vyzkoušené Locus, c:geo, adrake, ale i vestavěná mapa od google umí offline.
Doplňuji:
Použij Locus