dust8

Existuje zdarma nějaká telefonní linka, kde mohou lidé pokládat různé otázky jako na Odpovědi.cz?

Nejlepší odpověď
elkon

Naštěstí ne, ten kdo by zvedal telefon by si z těch keců musel hodit mašli.

Další odpovědi
cochee

Zcela jistě ne – kdyby byla zdarma, musela by být placena reklamou, jako tady to – a do telefonátu jaksi reklamu nenacpeš. Nebo jo?!

Edison

Samozřejmě, že ano. Jakákoli 800 … … Jde jen o to, jakých odpoivědí, jestli vůbec, se tam dočkáte.

Pro inspiraci doporučuji pořad „Ústředna Mrázek“ nejmenované rozhlasové stanice (dohledatelný na netu).