Danina65

Existuje zboží, které se dá v prodejně potravin koupit za 1,– ?

Měla jsem nákup za 665,– a známou paní na pokladně jsem požádala o zarovnání.Hluboce se zamyslela, a řekla, že nic takového už není.Tašky mají zadarmo.

Nejlepší odpověď
Dochy

zarovnat na ďáblovo číslo jo?? 😉
Podle rohlik.cz snad jen nějaká levná vážená zelenina… jedna mrkev, či jedna švestka by mohli mít zhruba cenu 1kč 😉 Pak mi už vychází jako nejlevnější houska za 1,90

Další odpovědi
Drap

Myslím, že takové zboží už nebývá. Před časem jsem viděl při nějaké akci někde rohlík za 1 kč.

Kepler

Jedno kolečko salámu Junior.

da ny

To máte skvělé, u násv potravinách se všude za tašky platí, od 1 Kč do 8 Kč za různé papírové a igelitové tašky. Jen 1 drogerie, Takko a Vietnamci mají tašky zdarma,
Tu a tam jsou v akci rohlíky za 1 Kč (Kaufland, Tesco)…)