Kelt

Existuje zařízení, program, který umožňuje přepis textu na zvuk a opačně?

S přepisem textu na zvuk jsem se setkal. Na internetu je stránka pro výuku angličtiny a když se napíše anglický text, stroj přečte daný text. je možné si vybrat, kdo má text vyslovit, zda muž, nebo žena. Ale existuje program, nebo zařízení, které umožní zachytit mluvený text, někam ho přehrát a při tom přehrávání získávám hned text v psané podobě.
Děkuji předem.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ano, takový software existuje. Pro češtinu to je NovaVoice nebo NewtonDictate.