FlAsh_7

Existuje žánr venkovní fotografie?

Nejlepší odpověď
dubraro

Možná myslíš krajinářskou fotografii, to jako žánr existuje.
Jinak venku se dá fotit všechno možné: architektura, reportáž, válka, demonstrace, glamour, akt, móda, příroda, rodina, svatba…

Další odpovědi
elkon

Existuje exterier a interier. Na to, že si hraješ na fotografa, toho moc nevíš.

Klaproth

Pojem „žánr“ se ve fotografii používá k vyjádření toho, co fotíme, nikoliv toho, kde fotíme. Takže „žánr venkovní fotografie“ je nesmysl, ale venku můžeme fotit snímky různých žánrů.

marci1

Ano, jinak také fotografie exteriéru. 🙂

Kelt

Nevím, jak je to odborně, ale někdo fotí výhradně v budovách, v interiéru, jiný zase v exteriéru, venku. Další fotí akty, někdo zvířata.