martinecek20

Existuje zabezpeceni pro windows7 pomoci webkamery ?

Existuje popr. prosim napiste odkaz kde by se dal stahnout program na zabezpeceni pocitace s windows7 na to ze kdyz ukazu oblicej na webkameru ze se odemkne ? predem diky za odpovedi.

Odpovědi
www

Nic takového neexistuje.
Kamera (a může pracovat s jiným SW než Win7) ti zabezpečuje pouze prostor, který snímá.
Win je systém v PC a ten ti zabezpečí proti zneužití, napadení ap. jen systémová ochrana jako antivir ap.
Přístup ale, (přihlášení) do tvého PC může být různý, dokonce pomocí webky a tvého xichtu 😁.
Stačí zadat otázku do Google a najdeš vše.

Michal Kole

http://www.is­pyconnect.com/