DusanOrlik

Existuje Wipeout jako Pc-hra? Pokud ano, kde ji stánhout, i demo?

Na internetu jsem viděl java hru s názvem: Wipeout 3:Planete version.Neví někdo zda,existuje i na pc?Díky
Doplňuji:
Ne,to je špatný odkaz.Myslel jsem hru WipeOut,jak je každou středu na nově-prostě v tv,kde lidi skáčou přes překážky,a snaží se je dokončit v co nejlepším čase…

Odpovědi
DDarent

http://www.you­tube.com/watch?v=eX­CSOz31w_k

jestli myslíš tu soutěž, tak mi vysvětli jakej by ta hra mněla význam, když by mněla tři 5minutový kola a eště by se za ní mnělo platit....... to by akorát prodělali......

Ta firma co by to vydala by akorát prodělala, protože by to nikdo nehrál, takže si radši kup Prince of persia kterej můžeš hrát 48 hodin než hledat hru s 5 minutovýma ko­lama

vlastně by mohla existovat třeba jako Flash hra, ale nemenovala by se Wipeout, protože to jméno už má zaregistrovaný ta hra nahoře…

primus

wipeout je i na tablet a ja ji mam na androidu 4.0 klasicky jak ji znaš z tv,na pc nic.