zjentek

Existuje web/server, kde bych mohl sledovat provoz lodí, podobně jako je tomu třeba u letadel?

Tak „fly web“ existuje, mám ho někde v záložkách. Je to prima. A tak by mě zajímalo, jestli už není podobný i okolo provozu lodí… provoz, ale i zajímavosti o nich a tak no… Případné díky (;

A taky se nebudu zlobit, když sem někdo vloží link na „fly web“, který je dle jeho názoru ten „nej“ okolo leteckého provozu.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Lodě: marinetraffic.com (myslel jsem, že je to známé, kdekdo tam sledoval záchranu uprchlíků ve Středozemním moři nebo nedávno ucpaný Suezký kanál)
Letadla: flightradar24.com (to je klasika, když se něco stane, tak jejich údaje čerpají všechna média)

Další odpovědi
Nassin

Existuje: https://www.pla­netacestovani­.cz/lodni-provoz-online/

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.