bolak

Existuje web na upload html stránky?

Myslím tak jako existují weby na upload obrázků, tak jestli se někde dají uploadovat i html stránky. Na které by se pak dalo odkazovat, protože budou někde uložené online, a ne jen u mě na disku.

Nééé, myslím něco pro případ jako je tady na poradně, že někdo položí otázku, a někdo mu ji smaže, a já vím že mu ji smažou a budu si ji chtít někam zálohovat, tak abych to nemusel ukládat někam jako printcreen, nebo si to uložit na disk a pak to uploadovat na uložto, kde si to zase někdo (komu na to chci poslat odkaz) bude muset stáhnout.

Uložit si prostě stránku (třeba otázku zde na poradně) na nějaký „uložný“ web, pod odkazem, abych pak člověku jen poslal odkaz za tu stránku, on by na něj kliknul dostal by se na ni. Něco jako je >> https://ctrlv.cz/ kde uložím obrázek, ono mi to hodí odkaz a ten odkaz na ten obrázek (uložený tam) já budu moct poslat jinému člověku, akorát že potřebuju web, kde se neukládají obrázky, ale html stránky. (snad to někdo pochopí 🙂

Odpovědi
Arne1

To jako myslíš kde si můžeš udělat svůj web ? Je jich moře… například www.webzdarma.cz

Lamalam

Není to zbytečné? Proč někam ukládat stránku, nestačí tomu člověku poslat odkaz přímo na tu stránku?

gecco

WTF???
Chceš někam uploadnout

  1. odkaz na aktivní stránky
  2. aktuální podobu stránek (nadále budou neaktualizované)
  3. RSS

???

ivzez

„Ošetřit“ by se to dalo, ale nebylo by to legální, proto neporadím.
Legálně snad jen se pokusit vyhledat odkaz v cache (např. Google),
ale ani to nebude po smazání stránky s otázkou fungovat věčně.

Chcete-li si něco zazálohovat pro OSOBNÍ potřebu, nikoliv pro „sdílení“,
můžete si uložit celou stránku nebo printscreen do PC. Vkládání cizího
obsahu někam do internetu už legální není (to lze pouze se souhlasem
autora).

bolak

Lamalam: Mně, mně to nestačí 🙂
Ivzez: co by na tom bylo nelegálního? ta stránka byla daná normálně na net a byla online, tak proč by to že ji někdo někam uloží, bylo nelegální? fakt nevěřím tomu že třeba wayback machine nebo google archive mají uzavřenou legální smlouvu s miliardami majitelů webů a stránek, já mám 2 weby, jdou dohledatelné i jako zálohy pod google archivem a na wayback machine taktéž, a nikdo mě někdy o nějaký souhlas nepožádal, a pochybuju že by to bylo reálný..

jinak o těch dvou metodách co píšeš samozřejmě vím, ale hledám jednodušší řešení 🙂

bolak

gecco: bé) je správně 🙂 tak ted ještě najít ten web

gecco

Ulož si ji na lokál…
Menu – Stránka – Uložit jako (nebo tak něco – podle prohlížeče…).
😉

bolak

Jako na disk? Tak to samozřejmě dělám, ale je to moc zdlouhavý, když na to chceš někomu poslat odkaz, musíš to zase někam uploadovat a on to musí zase stahovat, případně ještě přepisovat kod. To mnohem rychlejší je to někam uložit přes print screen jako bitmap, ale já to chci právě někam uložit přímo jako stránku, jinak bych se na to neptal 🙂